O nas

Kim jesteśmy

Dlaczego warto wybrać naszą agencję

Nasza agencja stanowi najbardziej efektywne połączenie wieloletniego doświadczenia na rynku reklamowym w Polsce ze świeżym spojrzeniem na wszystkie nowości pojawiające się w tym bardzo dynamicznym świecie komunikacji marketingowej. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu mamy możliwość kompleksowo projektować i realizować zadania związane z każdą płaszczyzną działań marketingowych w różnych branżach.

Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Rozumiemy jak ważny jest czas reakcji i elastyczność na zmieniające się warunki rynkowe. Nie tracimy czasu. Działamy w różnych branżach – od rynku spożywczego i gastronomicznego, po branże wysoko rozwiniętych technologii. Realizujemy także kompleksowe usługi dla centrów i galerii handlowych w całym kraju. Potrafimy wybrać najlepsze rozwiązania dla każdego rynku i każdej branży.

Deemedia tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem w różnych branżach, z ciekawym, nietuzinkowym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość, głodni świata i otwarci na wszystko co nowe i interesujące. Swoją wiedzę zdobywaliśmy zarówno w renomowanych agencjach reklamowych, jak i w największych firmach handlowych w Polsce. Dzięki temu wiemy czego potrzebuje Klient i co możemy zrobić, aby usługi które oferujemy spełniły jego oczekiwania.

REKLAMA
BRANDING
FOTO/VIDEO
EVENTY


O nas

Jak działamy

Proces realizacji projektów
01

BADANIE

Każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji z naszym klientem. Dogłębne poznanie jego potrzeb jest naszym najwyższym priorytetem na tym etapie realizacji projektu. Dzięki temu dostanie on dokładnie to, czego oczekiwał i na czym mu zależało.

02

SZACOWANIE

Następnie dokonujemy głębokiej analizy możliwości realizacji projektu, aby rozwiązania, które proponujemy klientowi zawsze były zaprojektowane w sposób optymalny. Szeroki wachlarz dostawców i podwykonawców pomaga nam w przygotowaniu oferty szytej na miarę.

03

REALIZACJA

Podczas realizacji projektu cały zespół dopełnia wszelkich starań, aby efekt końcowy był dla klienta satysfakcjonujący. Nasze wszystkie działania mają na celu jak najbardziej sprawną realizację projektu, z naciskiem na terminowość, skuteczność i niezawodność.

Nasi Klienci

Zaufało nam ponad 60 firm